Najlacnejšia požičovňa áut v Bratislave Petržalke | Autopožičovňa Erercar Bratislava

Najlacnejšia požičovňa áut v Bratislave Petržalke

Riadenie v zahraničí

Milióny ľudí cestuje z rôznych dôvodov do zahraničia. Sídlo eReR car autopožičovňe v Bratislave – Petržalke, ju predurčuje a preto nieje žiadnym tajomstvom, keď naši klienti cestujú s požičanými automobilmi aj do zahraničia – do Rakúska, alebo Maďarska, Česka. Niektorí si tak vypĺňajú svoje životné sny a objavujú susedné krajiny, zatiaľ čo druhí na inú schôdzku. Akýkoľvek je váš dôvod, cestovanie cez autopožičovňu je väčšinou ten najefektívnejší a najspoľahlivejší spôsob cestovania, dostupný pri cestovaní do zahraničia. Aby ste si zaistili príjemný bezproblémový pobyt, je potrebné mať na pamäti pár faktov.

Ceny v našej požičovni

Fiat 500 1.2 Plus už od 16,80€/deň, Škoda Fabia III 1,2 TSI už od 19,20€/deň, Škoda Fabia III 1,4 tdi už od 20,40€/deň a úplne nová Škoda Scala 1.0 TSI Active už od 21,60€/deň

Dopravné predpisy iných krajín

Každá krajina má odlišné dopravné predpisy, ktoré musíte rešpektovať. V závislosti na výbere vašej destinácie sa môžu rozdiely v dopravných predpisoch líšiť ako v základných otázkach napr. Či je možné otočiť do protismeru na červenú na križovatke až po otázku riadenia na druhej strane cesty! Dobrým príkladom sú parkovacie predpisy v Londýne. Tridsaťdva radných pracuje na vytvorení pravidiel pre individuálne parkovanie v rozdielnych častiach mesta. Kým môže byť legálne parkovať na jednej strane cesty, parkovanie na druhej strane vás môže stáť majland. Urobte si čas, aby ste sa uistili, že poznáte pravidlá, pred tým, než nevedomky zvýšite celkové náklady vašej dovolenky tým, že ju pokazíte.

Povolené množstvo alkoholu v krvi

Povolené množstvo alkoholu v krvi pri riadení sa líši od krajiny ku krajine. Niektoré krajiny zastávajú politiku nulového alkoholu, čo znamená, že môžete vypiť iba kvapku alkoholu pred konaním, ďalšie krajiny vám dovolí riadiť s 0.05 promile alkoholu v krvi, alebo s vyšším množstvom. Mnoho krajín tiež stanovuje rôzne množstvo pre rôzne vekové skupiny. Ak máte menej, ako 21 rokov, môže byť vaša hranica oveľa nižšia alebo nulová. V krajine, ktorá dovoľuje riadiť ľuďom nad 21 rokov je to cca. 0,08 koncentrácia krvi v alkohole.

Cestu si naplánujte

Ak chcete mať z cesty to najlepšie, tak si ju najskôr naplánujte. Stratiť sa v zahraničí je jednoduché, dokonca aj s GPS. Keď viete, kam idete a ako sa tam najlepšie dostať pred odletom vám ušetrí veľa času a peňazí za palivo. Mali by ste v pozadí byť stále pripravení na to, že plány nemusia vyjsť, ale aspoň si s plánom zväčšíte pravdepodobnosť hľadanej cesty.

Porozprávajme o prípravách na cestu …

Uviaznuť v cudzej krajine nie je pre mnoho ľudí zrovna príjemná situácia. Cestovanie do zahraničia je tiež drahý špás a mnoho ľudí, ktorí sa rozhodnúť vycestovať aby mohli ušetriť ešte niečo naviac. Byť pripravený je najlepším spôsobom, ako si ušetriť čas, peniaze a dosiahnuť pohody počas vášho výletu do zahraničia. Čo by som si mal so sebou zobrať? Všetko dodatočné príslušenstvo ako GPS, sedačky atď. Tieto veci si môžete prenajať od autopožičovní spolu s vaším autom, ale zaplatíte za ne štandardu. Ak ich už máte doma, tak si ich radšej prineste. Mali by ste sa tiež uistiť, že má vaše vozidlo náhradnú pneumatiku, zdvihák a lekárničku. Očakávajte to najlepšie, pripravte sa na najhoršie a vaša cesta bude úspešná bez ohľadu na to, čo sa stane.

Share This