Prečo by ste si mali auto prenajať? | Autopožičovňa Erercar Bratislava

Už ste si niekedy všimli, koľko času v meste, či už ste turista, alebo tu pracujete premárnite? Čakáte na to, ako vám naservírujú jedlo, vo fronte v zábavnom parku, fronte do lietadla pred odletom a pri milión ďalších činností, ktoré ukrajujú z cenných momentov. Čakacie doby na dopravný prostriedok patria medzi najhoršie požieračov času, dá sa im však úplne predísť zapožičaním auta. Tu je šesť dôvodov, prečo by ste si mali auto prenajať v autopožičovni:

Sloboda pohybu pri prenájme auta

Je to najvýraznejší dôvod, ale často úplne prehliadaný. Jeden deň idete navštíviť zábavný park, druhý deň leňošíte pri rieke, tretí deň idete na hrad a štvrtý deň už mierite domov. Mať plán je skvelé, ale plány sa len málokedy vyplnia podľa predstáv. Možno že v zábavnom parku nestrávite celý deň. A čo potom urobíte s novo nadobudnutým časom?

S vlastným autom zo zoznamu v autoparku môžete ísť kamkoľvek si zaumienite. Nemusíte si vyberať zo zoznamu ponúkaných destinácií alebo sa rozhodovať, či sa oplatí si do miesta určenia vziať taxík. Môžete si jednoducho nájsť niečo, čo vás baví a ísť.

Prenajaté auto stojí menej ako taxík

Keď už hovoríme o taxíkoch, vedeli ste, že prenájom vozidla vlastne stojí menej ako taxík? Je to jednoduchá matematika. Taxík vám naúčtuje kilometrovú sadzbu. S dnešnými cenami paliva účtuje väčšina taxikárov ekvivalent jedného litra benzínu. Štandardné vozidlo a v tomto prípade aj žrút vás vezme za liter benzínu ďalej než kilometer! Pridajte faktor ďalších dodatočných poplatkov. A môžete si vybrať aj luxusné auto, ako napríklad aj SUV od Hondy, alebo úspornú Fabiu.

Pohodlná úschovňa batožiny

Ak prepravujete niečo veľké, ako napríklad lyže, notebook, alebo iné športové vybavenie, tak je to s autopožičovňou o toľko pohodlnejšie. Ak hodíte vaše veci dozadu taxíku, alebo sa tlačíte v autobuse, môže sa vašim veciam čokoľvek stať a už tak nepríjemná dopravná situácia sa ešte zhorší. S vlastným vozidlom budete schopní prepraviť vašu batožinu s ľahkosťou a radostným pocitom bezpečia.

Vrátenie auta na inom mieste

S prenajatým vozidlom nie ste viazaní k žiadnemu miestu. Autopožičovňa vám dovolí vrátiť auto v akejkoľvek z ich mnohých pobočiek, alebo kdekoľvek na dohodnutom mieste. Prajete si ísť na okružnú cestu mestom? Miesto plánovania sedemhodinovej cesty, ktorá vyžaduje, aby ste si na spiatočnú cestu vyhradili posledné dve hodiny, môžete zamieriť stale vpred a maximalizovať vašu cestu za pamiatkami a auto vrátiť na úplne inom mieste.

Spoľahlivosť

Na prenájom vozidla nemusíte čakať. Strčte kľúče do zapaľovania a ste pripravení preskúmať svet do takej miery, ako vám dovolia peniaze na benzín. Nemusíte sa báť, že nepríde taxík, alebo že zle odbočí, alebo že sa cestou autobus hromadnej dopravy rozbije.

Eliminácia ľudského faktora

Pri používaní hromadnej dopravy existuje veľké riziko ľudského faktora. Naštvaný taxikár alebo vodič autobusu môžu vážne pribrzdiť tempo vašich plánov, a to viacerými spôsobmi. S prenajatým autom môžete v rovnici vašich dovolenkových zážitkov vyradiť veľa ľudí a zamedziť tak nemalému rušeniu.

Share This