Prenajom áut v Bratislave - Autopožičovňa Erercar BratislavaAutopožičovňa Erercar Bratislava

Autopožičovňa eReRCAR Bratislava

Prenájmy vozidiel u eReRCAR vám umožnia si vychutnať ako kultúrnu históriu mesta tak aj krásu zmiešaných lesov v okolí Bratislavy. Bratislava je tiež známa ako jedno z najvýznamnejších pôvodných uhorských miest s celou radou veľtrhov, výstav a športovísk. Za pozornosť a návštevu stojí najmä hrad, historické centrum, Michalská brána, Slavín a ďalšie. Nenechajte si to ujsť a vyhľadajte najbližšiu pobočku autopožičovňa eReRCAR Bratislava. Pre prenájom vozidla je nutné predložiť pas / OP a platný vodičský preukaz. Ak by sa počas prenájmu čokoľvek stalo, máme 24 hodinovú asistenčnú službu. Prenájom auta v eReRCAR vám tak dáva pokoj a slobodu spoznať tento krásny kus zeme, bez ohľadu na cestovné poriadky verejnej dopravy či vlakov.

Autopožičovňa Bratislava – Špeciálne Ponuky

Pre najlepšie ponuky choďte priamo k eReRCAR. Pokiaľ ide o prenájom auta, vieme, že budete chcieť veľkú hodnotu bez kompromisov z hľadiska prevádzky. Preto sme vždy vám náš najlepší servis a môže zaručiť, že nájdete u nás najlepšie ceny vzhľadom na kvalitu vozidiel on-line, priamo na našich stránkach.

Prenájmy dodávok

Novo sme pre vás pripravili revolučný hodinový tarif na prenájom dodávky FORD CUSTOM. Ceny prenájmov začínajú už na 40 € na deň.

Share This